PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

Share this post

PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

Penati Slovak Open Championship 2020

 
Štvrtý ročník turnaja Penati Slovak Open Championship sa uskutoční v dňoch 13.-15.9.2020 v Penati Golf Resort na ihrisku Legend Course by Nicklaus Design.  Vyše 40 profesionálnych hráčov bude hrať o celkové odmeny vo výške 22 tisíc EUR.  Ambasadorom tohto turnaja je Rory Sabbatini a svoju účasť potvrdil aj dvojnásobný víťaz European Tour, rakušan Markus Brier.
 
zdroj foto: wikipedia
Na turnaji budú aj najlepší amatéri Slovenska a tiež Českí amatérski hráči. Hráči si vybojovali divoké karty na jednotlivých Slovenských Open turnajoch ale aj víťaz celoročnej Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour.
 
Medzi hlavné hviezdy turnaja patrí nepochybne Markus Brier (AT). Dvojnásobný víťaz European Tour patrí medzi kandidátov na víťazstvo, ako aj Adam Puchmelter (SVK)  Stanislav Matuš (CZ), či Ondrej Lieser (CZ), minuloročný finalista, ktorý neuspel v play off proti Rorymu Sabbatinimu.  Víťaz minulého ročníka, Rory Sabbatini tento ročník vynechá pre turnajové povinnosti v USA.
 
Víťaz tohto ročníka Penati Slovak Open Championship vyhráva 10.000€, boj o prvé miesto bude zaujímavý. Sledujte naše sociálne siete instagram: @slovakopen FB: @PenatiSlovakOpenChampionship a oficiálny web: www.golfslovakopen.sk kde nájdete online scoring.
#penatislovakopen #penatislovakopenchampionship