Zaujímavé mená na Penati Slovak Open

Share this post

Zaujímavé mená na Penati Slovak Open

Už túto nedeľu začína Penati Slovak Open turnajom pre partnerov a v pondelok 13.9. sa koná piaty ročník Slovak Open Championship.

Tešíme sa, že už druhý rok máme oficiálny názov turnaja Penati Slovak Open, vďaka Penati Golf Resort a ako Titulárnemu partnerovi môžeme poskytnúť okrem štandardu služieb aj výhru pre víťaza 10000€.

V príprave na tento ročník sa urobilo veľa nového, sme šťastní, že sme vďaka partnerom doplnili ceny na Hole In One, keď na jamkách 8, 12 a 16 máme pre hráčov exluzívne ceny.

  • Hole in One = 5000€ jamka č.8
  • Hole in One = zájazd do Škótska jamka č.12
  • Hole in One = vozík Golf Geum jamka č.16

Tieto ceny sú platné od nedeľe, čo bude doplnené Charitatívnou zbierkou pre Hendikepovaných golfistov, ktorí sa predstavia na jamke č.3.

V nedeľu bude ešte jedna výnimočná akcia, strieborný Rory Sabbatini bude súčasťou jamky č.16 a po skončení partnerského turnaja nám úkáže svoje kúzlo na cvičnej ploche. Od 18.00 tej vás pozývame na talk show, golfovú kliniku Roryho Sabbatiniho v Penati Golf Clube na cvičných plochách ihriska. Po skončení golfovej kliniky bude autogramiáda v priestoroch Penati klubového domu.

Players list 

Základné informácie pre hráčov – Brožura 

Na turnaji sa predstavia aj najlepší Slovenskí Amatéri, ktorí sú doplnení českými a jedným maďarským hráčom. Online skoring môžete sledovať priamo na našej weboj stránke, no potešíme sa ak prídete a sami sa presvedčíte, ako sa hrá na Penati Slovak Open, prídite fandiť svojmu favoritovi.