Staň sa dobrovoľníkom na turnaji Penati Slovak Open v Penati Golf Resort

Share this post

Staň sa dobrovoľníkom na turnaji Penati Slovak Open v Penati Golf Resort

Piaty ročník turnaja sa koná v dňoch 12.-14.9.2021 na ihrisku Legend by Nicklaus Design  v Penati Golf Resort,

kde sa stretne vyše 40 hráčov aj z okruhu European Challenge Tour v súboji o celkové odmeny vo výške 20 tis. EUR.

Nesmierne dôležitými kolieskami v súkolí takéhoto turnaja sú aj dobrovoľníci. Tí zabezpečujú mnoho činností, medzi ktoré patrí najmä zber skóre od hráčov, starostlivosť o kľud hráčov počas hry, činnosť forecaddies či asistencia televíznemu štábu počas súťažných kôl. V prípade záujmu zo strany hráčov je možné aj poskytovanie služieb caddies.

Pre amatérskeho golfistu je veľkým zážitkom a motiváciou aj možnosť vidieť, ako sa s nástrahami a situáciami na ihrisku, na ktorom pravidelne hráva, vysporiadajú najlepší profesionáli.

 

Všetci, ktorí si chcú vychutnať turnaj momentálne najvyššej úrovne na Slovensku osobne, pošlite prosím prihlášku na adresu dobrovolnik@outlook.com s uvedením Vašich kontaktných údajov, dostupnosti počas turnajových dní ( nedeľa až utorok ), preferovanú pozíciu (scoring, forecaddie, TV asistent,  caddie), základnú znalosť anglického jazyka, výšku Vášho golfového HCP, veľkosť oblečenia (S, M, L, XL), prípadný záujem o ubytovanie alebo dopravu do rezortu.

 

Všetci dobrovoľníci majú zdarma nárok na:

  • raňajky, obed, večeru a pitný režim
  • Polokošeľu a čiapku s logom turnaja.
  • jedno hracie fee v Penati Golf Resort (pre dobrovoľníkov do 21 rokov dve juniorské fee na meno), za účasť počas všetkých troch turnajových dní
  • V obmedzenom rozsahu možnosť ubytovania, preferujeme záujemcov z okolia

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na +421 905 108 721 (Richard Hrabčák, Chief Marshall, dobrovolnik@outlook.com Informácie o turnaji nájdete aj na oficiálnych stránkach turnaja na adrese http://www.golfslovakopen.sk/.

 

Tešíme sa na Vás.